Pražūtingas ryšys – Jody Allen Crowe

Pražūtingas ryšys

Pristatome dėmesį prikaustantį požiūrį į tyliai plintančią prenatalinio alkoholio vartojimo epidemiją. Ši knyga supažindina su autoriaus dvidešimties metų patirtimi stebint vaisiaus alkoholinio spektro sutrikimų raišką ir atskleidžia pražūtingą ryšį tarp mokyklų šaulių ir jų motinų alkoholio vartojimo įpročių.

Perskaitę šią knygą turėsite aiškų supratimą, kokia didele našta prenatalinio alkoholio vartojimo sukeltos problemos krenta ant mūsų pečių.

„Jody Allen Crowe pateikia kvapą gniaužiantį, savalaikį, įžvalgų ir tuo pačiu metu šokiruojantį požiūrį apie Vaisiaus alkoholinio spektro sutrikimus, jų nustatymą ir prevenciją. Neįtikėtina, kad iki šiol mes taip mažai žinome apie šią epidemiją“, – Peter Johnson, Healthy Brains for Childer.

 

Apie autorių: Jody Allen Crowe (Džodis Alenas Krau), eidamas mokytojo, direktoriaus, vykdomojo administratoriaus pareigas, Jungtinių Amerikos Valstijų švietimo sistemoje dirbo 18 metų. Jo sukurtas vidurinės mokyklos modelis pelnė prezidento Clintono „Mėlynojo kaspino“ apdovanojimą. Jis sumodeliavo ir dviejuose skirtingų valstijų rezervatuose įgyvendino dvi ypač veiksmingas ir intensyvias pagalbos programas emocinių ir elgsenos sutrikimų turintiems mokiniams, kurios dar ir labai daug prisidėjo prie vaisiaus alkoholinio sindromo tyrimų plėtros.  Jody Allen Crowe yra pelno nesiekiančios labdaros organizacijos „Už sveikas vaikų smegenis“ (Healthy Brains for Children), siekiančios užkirsti kelią prenataliniam alkoholio poveikiui, steigėjas ir generalinis direktorius.

 

Dėl knygos pirkimo kreipkitės: info[@]ntakk.lt