2-oji Europos jaunimo alkoholio politikos konferencija

2014 m. gruodžio 10-16 d. Bursoje, Turkija įvyko 2-oji Europos jaunimo alkoholio politikos konferencija, kurioje dalyvavo daugiau nei 150 jaunuolių iš visos Europos.
Konferencijos metu siekta Europos jaunimą ir jaunimo organizacijų atstovus sudominti supažindinti su alkoholio vartojimo daroma žala ir įrodymais grįsta alkoholio vartojimo prevencija. Renginio metu dalyviai įgijo įgūdžių ir žinių, leisiančių jiems aktyviau įsitraukti į su alkoholio vartojimo problema susijusius klausimus Europos šalėse narėse.

Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija jau ne pirmi metai sėkmingai įsitraukia į konferencijos organizavimą. Lukas Galkus, Europos jaunimo alkoholio politikos tinklo ir NTAKK valdybos narys, Konferencijos metu vedė kelių dienų trukmės praktines dirbtuves „Youth research in Alcohol field“, kurių tikslas sudominti jaunimą atlikti įvairius tyrimus, susijusius su alkoholio vartojimu jiems artimose bendruomenėse. NTAKK valdybos narė Vaida Liutkutė vedė dirbtuves „Alcohol policy, advocacy and lobbying“ bei teminę sesiją apie jaunimo bendradarbiavimą su alkoholio vartojimu susijusiuose projektuose.

Konferencijoje dalyvavo 3 narių delegacija iš Lietuvos – Deimantė Mikuckytė, Julija Mažeikaitė, Virginijus Sinkevičius.