Lietuvos studentų darbas – tarptautinio konkurso finale

Kauno Technologijos Universiteto studentų Edvinas Montvilo, Evelinos Venckutės, Emilijos Arnašiūtės ir Manto Ežerinso sukurtas video darbas Laikina tamsa (Temporary darkness) laimėjo trečiąją vietą tarptautiniame video kūrimo konkurse.
Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija drauge su partneriais iš Portugalijos (Dianova Portugal), Nyderlandų (Eurad) ir Turkijos (Yesilay) organizavo prevencinio video konkursą, skirtą visų Lietuvos universitetų ir profesinių mokyklų 15-25 metų amžiaus studentams. Video kūrimo konkursu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į jaunų žmonių narkotinių medžiagų vartojimo problemą, gilinant jų tėvų žinias ir supratimą apie narkotinių medžiagų vartojimo riziką, priklausomybę ir visų svarbiausia – jiems prieinamą pagalbą.
Su video konkursui pateiktais darbais Lietuvoje galite susipažinti čia: https://www.ntakk.lt/paskelbti-video-konkurso-pasikalbekim-tu-ne-vienas-nugaletojai/. Edvino Montvilo ir bičiulių kurtą video geriausiai įvertino ir Lietuvoje sudaryta žiuri. 3 pirmųjų vietų laimėtojai gavo 100 eurų vertės premiją ir kelionę į Stambulą, kur vyko konkurso nugalėtojų paskelbimo ceremonija.
Pirmąją 1-ą laimėjo Turkijos studentų darbas: https://www.youtube.com/watch?v=j1LgMyDZh9g ; 2-ą Nyderlandų atstovas: https://www.youtube.com/watch?v=5IAIdPSgdS0
Nuoširdžiai sveikiname visus konkurso dalyvius ir laimėtojus.